с.Пилипець, Закарпатська обл. (хребет Боржава)
27-28 липня 2017р
FAI рейтинг: 2
   
с.Пилипець, Закарпатська обл. (хребет Боржава)
27-28 липня 2017р
FAI рейтинг: 2
11 міс. 8 дн. до початку змагань
  •   Інформація про подію

    Дев'яті традиійні змагання, що відбуваються в Карпатах, на хребті Боржава, в с.Пилипець Міжгірського району.

    Це найстаріші змагання з точності приземлення і до 2015 року були єдиними офіційними змаганнями з точності приземлення рівня FAI-2.

    1

      Місце польотів і посадок

    Старти відбуваються з північного схилу гори Гемба. Перевищення старту над місцем приземлення – приблизно 500м. Мішень розташовується на пасовищі неподалік готелю “Плай”. Від місця посадки до крісельного підйомника спортсмени транспортуються мікроавтобусами, далі підіймаються кріселкою. До “північного старту” потрібно пішки піднятися ще 150-300м.

    2
     
    13
    пілотівзареєструвалось
    30
    пілотівдозволено
    10
    пілотівпідтверджено
    1
    країнпредставлено
     

      Категорії змагань, нагороди та призовий фонд

      Відбір та стартові внески

     

      Загальний розклад

      Правила, документи і формальності

      Файли для завантаження

    Положення змагань

     

      Як дістатися до місця?

    • Car
    • Bus
    • Train
    • Plane
    • Local Taxi
  • # Пілот Країна Місто Спонсор Крило Статус
    1 111 Лукащук Lviv My self Gradient Aspen 5
    2 111 Kohut Lviv SC Discovery-4
    3 111 Матвіїв Lviv
    4 111 Василь Lviv Коханка Аспен 5
    5 111 Лукащук Lviv Synergy 2 & Volt 2
    6 111 Іван Lviv маршрутка "Балинці-Коломия" Артік 3
    7 111 Колодчак Lviv Swing Astral 6
    8 111 Сенчишин Lviv Style2
    9 111 Лущинський Lviv SC Discovery 4
    10 111 Жак Lviv Sky Country Discovery 4
    11 111 Олег Lviv AirDesign, Volt2
    12 111 Кожура Lviv "Укладання бруківки" ФОБ Андріїв О.Ф. Advance Sigma 7
    13 111 Десятніков Lviv SC Scooter
    • 2017
    • Результати змагань


      Таблиця Google Sheets

          1 тур 2 тур 3 тур  Сума Місце
      1 Роман Колодчак 0,11 0,59 1,32 2,02 1
      2 Анатолій Лукащук 0,06 0,06 2,58 2,70 2
      3 Ярослав Олексюк 0,20 2,27 1,34 3,81 3
      4 Валентин Михальчук 1,93 1,05 1,20 4,18 4
      5 Олег Катола 1,08 2,66 1,20 4,94 5
      6 Андрій Матвіїв 1,34 1,80 3,69 6,83 6
      7 Ярослав Лукащук 2,22 3,40 1,72 7,34 7
      8 Віталій Бахтіаров 5,00 1,75 0,83 7,58 8
      9 Андрій Кучера 5,00 2,76 0,37 8,13 9
      10 Олег Манявський 2,49 5,00 0,65 8,14 10
      11 Андрій Жук 5,00 2,54 0,92 8,46 11
      12 Julien Lefevre (FRA) 3,62 5,00 0,56 9,18 12
      13 Петро Бондарчук 0,25 5,00 4,00 9,25 13
      14 Андрій Когут 5,00 2,64 2,02 9,66 14
      15 Петро Зеленко 5,00 5,00 0,08 10,08 15
      16 Микола Абросімов 5,00 5,00 0,34 10,34 16
      17 Олег Бондарь 1,84 3,51 5,00 10,35 17
      18 Ігор Рапалюк 0,65 5 5 10,65 18
      19 Анатолій Степанюк 5,00 4,36 1,72 11,08 19
      20 Іван Мельник 5,00 1,25 5,00 11,25 20
      21 Андрій Сенчишин 4,72 5,00 5,00 14,72 21
      22 Василь Козак 5,00 5,00 5,00 15,00 22
      23 Дмитро Сенніков 5,00 5,00 5,00 15,00 22
      24 Олександр Гоменюк 5,00 5,00 5,00 15,00 22
      25 Олег Санніков 5,00 5,00 5,00 15,00 22
      26 Ростислав Волошин 5,00 5,00 5,00 15,00 22
      27 Світлана Якобчук 5,00 5,00 5,00 15,00 22
      28 Андрій Тарусин dnf dnf dnf dnf dnf

      Таблиця Google Sheets

      Командний залік

      1 Ротор Райдерс   19,81
      Колодчак 2,02  
      Кучера 8,13  
      Когут 9,66  
      2 Рівне 23,77
      Михальчук 4,18  
      Бондарчук 9,25  
      Абросімов 10,65  
      3 Соколи 26,77
      Катола 4,94  
      Матвіїв 6,83  
      Волошин 15,00  
      4 Буськи 28,61
      Олексюк 3,81  
      Зеленко 10,08  
      Сенчишин 14,72  
      5 За дротами 38,14
      Манявський 8,14  
      Сенніков 15,00  
      Санніков 15,00  

      Таблиця Google Sheet

  • Леонід Сніцарук
    директор змагань, директор Кубку України, головний суддя змагань
    +38 067 314 8931
    lsnitsaruk@gmail.com

    Василь Панасович
    почесний директор, представник спонсора
    +38 097 247 2688


    Андрій Когут
    керівник клубу, контакти зі ЗМІ і спонсорами, реклама, адміністратор сайту, польоти в тандемі
    +38 097 480 4716
    instructor@sky-country.lviv.ua

  • Weather

Інфо

  Інформація про подію

Дев'яті традиійні змагання, що відбуваються в Карпатах, на хребті Боржава, в с.Пилипець Міжгірського району.

Це найстаріші змагання з точності приземлення і до 2015 року були єдиними офіційними змаганнями з точності приземлення рівня FAI-2.

1

  Місце польотів і посадок

Старти відбуваються з північного схилу гори Гемба. Перевищення старту над місцем приземлення – приблизно 500м. Мішень розташовується на пасовищі неподалік готелю “Плай”. Від місця посадки до крісельного підйомника спортсмени транспортуються мікроавтобусами, далі підіймаються кріселкою. До “північного старту” потрібно пішки піднятися ще 150-300м.

2
 
13
пілотівзареєструвалось
30
пілотівдозволено
10
пілотівпідтверджено
1
країнпредставлено
 

  Категорії змагань, нагороди та призовий фонд

  Відбір та стартові внески

 

  Загальний розклад

  Правила, документи і формальності

  Файли для завантаження

Положення змагань

   

[big-numbers allowed=”30″ countries=”1″]
 

  Категорії змагань, нагороди та призовий фонд

  • 1,2,3 місце в особистому заліку
  • 1,2,3 місце в командному заліку
  • 1,2,3 місце в жіночому заліку (за наявності 3-ох і більше учасниць)
  • Головний приз – лижі фірми Fischer!
  • Кубки, медалі і дипломи призерам в особистому заліку. Цінні призи від спонсорів. Грошова винагорода від організаторів і спонсорів
  • Медалі і дипломи всім учасникам команди – призерам в командному заліку. Цінні призи від спонсорів.
  • Медалі і дипломи призерам в жіночому заліку. Цінні призи від спонсорів.

  Відбір та стартові внески

  • 500грн
  • 60грн страхування на увесь період змагань

Внесок та страхівка сплачується на реєстрації перед початком змагань.

При дискваліфікації пілота (у випадках передбачених Положенням) внесок не повертається. Внесок вноситься в євро або еквіваленті в гривнях.

Доставку від посадки до підйомника, підйомник, призовий фонд, заходи безпеки, перша допомога і доставка в лікарню у випадку травми.

Внесок не покриває: доїзд до місця змагань, проживання, харчування, дозвілля тощо

  Загальний розклад

27 липня (тренувальний день)
  • 07:00-09:00 – заїзд учасників
  • 09:00-09:30 – реєстрація учасників
  • 09:30-09:45 – церемонія відкриття змагань
  • 10:00-18:00 – змагання на точність
  • 18:00-18:15 – підрахунок і оголошення результатів дня
  • 18:15-21:00 – розважальні заходи, банкет

28 липня
  • 10:00-18:00 – змагання на точність
  • 18:00-18:15 – підрахунок і оголошення результатів дня

29 липня (резервний день)
  • 10:00-18:00 – змагання на точність
  • 18:00-18:15 – підрахунок результатів, оформлення нагород
  • 18:00-18:30 – нагородження, церемонія закриття змагань
  • 18:30-20:00 – розважальні заходи, банкет

  Правила, документи і формальності

  Файли для завантаження

Положення змагань

Медіа

Пілоти

# Пілот Країна Місто Спонсор Крило Статус
1 111 Лукащук Lviv My self Gradient Aspen 5
2 111 Kohut Lviv SC Discovery-4
3 111 Матвіїв Lviv
4 111 Василь Lviv Коханка Аспен 5
5 111 Лукащук Lviv Synergy 2 & Volt 2
6 111 Іван Lviv маршрутка "Балинці-Коломия" Артік 3
7 111 Колодчак Lviv Swing Astral 6
8 111 Сенчишин Lviv Style2
9 111 Лущинський Lviv SC Discovery 4
10 111 Жак Lviv Sky Country Discovery 4
11 111 Олег Lviv AirDesign, Volt2
12 111 Кожура Lviv "Укладання бруківки" ФОБ Андріїв О.Ф. Advance Sigma 7
13 111 Десятніков Lviv SC Scooter

Результати

Результати змагань


Таблиця Google Sheets

    1 тур 2 тур 3 тур  Сума Місце
1 Роман Колодчак 0,11 0,59 1,32 2,02 1
2 Анатолій Лукащук 0,06 0,06 2,58 2,70 2
3 Ярослав Олексюк 0,20 2,27 1,34 3,81 3
4 Валентин Михальчук 1,93 1,05 1,20 4,18 4
5 Олег Катола 1,08 2,66 1,20 4,94 5
6 Андрій Матвіїв 1,34 1,80 3,69 6,83 6
7 Ярослав Лукащук 2,22 3,40 1,72 7,34 7
8 Віталій Бахтіаров 5,00 1,75 0,83 7,58 8
9 Андрій Кучера 5,00 2,76 0,37 8,13 9
10 Олег Манявський 2,49 5,00 0,65 8,14 10
11 Андрій Жук 5,00 2,54 0,92 8,46 11
12 Julien Lefevre (FRA) 3,62 5,00 0,56 9,18 12
13 Петро Бондарчук 0,25 5,00 4,00 9,25 13
14 Андрій Когут 5,00 2,64 2,02 9,66 14
15 Петро Зеленко 5,00 5,00 0,08 10,08 15
16 Микола Абросімов 5,00 5,00 0,34 10,34 16
17 Олег Бондарь 1,84 3,51 5,00 10,35 17
18 Ігор Рапалюк 0,65 5 5 10,65 18
19 Анатолій Степанюк 5,00 4,36 1,72 11,08 19
20 Іван Мельник 5,00 1,25 5,00 11,25 20
21 Андрій Сенчишин 4,72 5,00 5,00 14,72 21
22 Василь Козак 5,00 5,00 5,00 15,00 22
23 Дмитро Сенніков 5,00 5,00 5,00 15,00 22
24 Олександр Гоменюк 5,00 5,00 5,00 15,00 22
25 Олег Санніков 5,00 5,00 5,00 15,00 22
26 Ростислав Волошин 5,00 5,00 5,00 15,00 22
27 Світлана Якобчук 5,00 5,00 5,00 15,00 22
28 Андрій Тарусин dnf dnf dnf dnf dnf

Таблиця Google Sheets

Командний залік

1 Ротор Райдерс   19,81
Колодчак 2,02  
Кучера 8,13  
Когут 9,66  
2 Рівне 23,77
Михальчук 4,18  
Бондарчук 9,25  
Абросімов 10,65  
3 Соколи 26,77
Катола 4,94  
Матвіїв 6,83  
Волошин 15,00  
4 Буськи 28,61
Олексюк 3,81  
Зеленко 10,08  
Сенчишин 14,72  
5 За дротами 38,14
Манявський 8,14  
Сенніков 15,00  
Санніков 15,00  

Таблиця Google Sheet

Контакти

Леонід Сніцарук
директор змагань, директор Кубку України, головний суддя змагань
+38 067 314 8931
lsnitsaruk@gmail.com

Василь Панасович
почесний директор, представник спонсора
+38 097 247 2688


Андрій Когут
керівник клубу, контакти зі ЗМІ і спонсорами, реклама, адміністратор сайту, польоти в тандемі
+38 097 480 4716
instructor@sky-country.lviv.ua

Погода