Pylypets, Borzhava ridge
July 27-28, 2017
FAI rating: 2
   
Pylypets, Borzhava ridge
July 27-28, 2017
FAI rating: 2
2 months 9 days left before the competition
  •   Event info

    Дев'яті традиійні змагання, що відбуваються в Карпатах, на хребті Боржава, в с.Пилипець Міжгірського району.

    Це найстаріші змагання з точності приземлення і до 2015 року були єдиними офіційними змаганнями з точності приземлення рівня FAI-2.

    1

      Flying and landing site

    Старти відбуваються з північного схилу гори Гемба. Перевищення старту над місцем приземлення – приблизно 500м. Мішень розташовується на пасовищі неподалік готелю “Плай”. Від місця посадки до крісельного підйомника спортсмени транспортуються мікроавтобусами, далі підіймаються кріселкою. До “північного старту” потрібно пішки піднятися ще 150-300м.

    2
     
    13
    pilotsregistered
    30
    pilotsallowed
    10
    pilotsconfirmed
    1
    countriespresented
     

      Prize funds and scoring categories

      Selection and entry fee

     

      General schedule

      Rules, documents and regulations

     

      How to get there?

    • Car
    • Bus
    • Train
    • Plane
    • Local Taxi
  • # Pilot Nation City Sponsor Glider Status
    1 111 Лукащук Lviv My self Gradient Aspen 5
    2 111 Kohut Lviv SC Discovery-4
    3 111 Матвіїв Lviv
    4 111 Василь Lviv Коханка Аспен 5
    5 111 Лукащук Lviv Synergy 2 & Volt 2
    6 111 Іван Lviv маршрутка "Балинці-Коломия" Артік 3
    7 111 Колодчак Lviv Swing Astral 6
    8 111 Сенчишин Lviv Style2
    9 111 Лущинський Lviv SC Discovery 4
    10 111 Жак Lviv Sky Country Discovery 4
    11 111 Олег Lviv AirDesign, Volt2
    12 111 Кожура Lviv "Укладання бруківки" ФОБ Андріїв О.Ф. Advance Sigma 7
    13 111 Десятніков Lviv SC Scooter
    • 2017
    • Результати змагань


      Таблиця Google Sheets

          1 тур 2 тур 3 тур  Сума Місце
      1 Роман Колодчак 0,11 0,59 1,32 2,02 1
      2 Анатолій Лукащук 0,06 0,06 2,58 2,70 2
      3 Ярослав Олексюк 0,20 2,27 1,34 3,81 3
      4 Валентин Михальчук 1,93 1,05 1,20 4,18 4
      5 Олег Катола 1,08 2,66 1,20 4,94 5
      6 Андрій Матвіїв 1,34 1,80 3,69 6,83 6
      7 Ярослав Лукащук 2,22 3,40 1,72 7,34 7
      8 Віталій Бахтіаров 5,00 1,75 0,83 7,58 8
      9 Андрій Кучера 5,00 2,76 0,37 8,13 9
      10 Олег Манявський 2,49 5,00 0,65 8,14 10
      11 Андрій Жук 5,00 2,54 0,92 8,46 11
      12 Julien Lefevre (FRA) 3,62 5,00 0,56 9,18 12
      13 Петро Бондарчук 0,25 5,00 4,00 9,25 13
      14 Андрій Когут 5,00 2,64 2,02 9,66 14
      15 Петро Зеленко 5,00 5,00 0,08 10,08 15
      16 Микола Абросімов 5,00 5,00 0,34 10,34 16
      17 Олег Бондарь 1,84 3,51 5,00 10,35 17
      18 Ігор Рапалюк 0,65 5 5 10,65 18
      19 Анатолій Степанюк 5,00 4,36 1,72 11,08 19
      20 Іван Мельник 5,00 1,25 5,00 11,25 20
      21 Андрій Сенчишин 4,72 5,00 5,00 14,72 21
      22 Василь Козак 5,00 5,00 5,00 15,00 22
      23 Дмитро Сенніков 5,00 5,00 5,00 15,00 22
      24 Олександр Гоменюк 5,00 5,00 5,00 15,00 22
      25 Олег Санніков 5,00 5,00 5,00 15,00 22
      26 Ростислав Волошин 5,00 5,00 5,00 15,00 22
      27 Світлана Якобчук 5,00 5,00 5,00 15,00 22
      28 Андрій Тарусин dnf dnf dnf dnf dnf

      Таблиця Google Sheets

      Командний залік

      1 Ротор Райдерс   19,81
      Колодчак 2,02  
      Кучера 8,13  
      Когут 9,66  
      2 Рівне 23,77
      Михальчук 4,18  
      Бондарчук 9,25  
      Абросімов 10,65  
      3 Соколи 26,77
      Катола 4,94  
      Матвіїв 6,83  
      Волошин 15,00  
      4 Буськи 28,61
      Олексюк 3,81  
      Зеленко 10,08  
      Сенчишин 14,72  
      5 За дротами 38,14
      Манявський 8,14  
      Сенніков 15,00  
      Санніков 15,00  

      Таблиця Google Sheet

  • Леонід Сніцарук
    директор змагань, директор Кубку України, головний суддя змагань
    +38 067 314 8931
    lsnitsaruk@gmail.com

    Василь Панасович
    почесний директор, представник спонсора
    +38 097 247 2688


    Андрій Когут
    керівник клубу, контакти зі ЗМІ і спонсорами, реклама, адміністратор сайту, польоти в тандемі
    +38 097 480 4716
    instructor@sky-country.lviv.ua

  • Weather

Info

  Event info

Дев'яті традиійні змагання, що відбуваються в Карпатах, на хребті Боржава, в с.Пилипець Міжгірського району.

Це найстаріші змагання з точності приземлення і до 2015 року були єдиними офіційними змаганнями з точності приземлення рівня FAI-2.

1

  Flying and landing site

Старти відбуваються з північного схилу гори Гемба. Перевищення старту над місцем приземлення – приблизно 500м. Мішень розташовується на пасовищі неподалік готелю “Плай”. Від місця посадки до крісельного підйомника спортсмени транспортуються мікроавтобусами, далі підіймаються кріселкою. До “північного старту” потрібно пішки піднятися ще 150-300м.

2
 
13
pilotsregistered
30
pilotsallowed
10
pilotsconfirmed
1
countriespresented
 

  Prize funds and scoring categories

  Selection and entry fee

 

  General schedule

  Rules, documents and regulations

   

[big-numbers allowed=”30″ countries=”1″]
 

  Prize funds and scoring categories

  • 1,2,3 місце в особистому заліку
  • 1,2,3 місце в командному заліку
  • 1,2,3 місце в жіночому заліку (за наявності 3-ох і більше учасниць)
  • Головний приз – лижі фірми Fischer!
  • Кубки, медалі і дипломи призерам в особистому заліку. Цінні призи від спонсорів. Грошова винагорода від організаторів і спонсорів
  • Медалі і дипломи всім учасникам команди – призерам в командному заліку. Цінні призи від спонсорів.
  • Медалі і дипломи призерам в жіночому заліку. Цінні призи від спонсорів.

  Selection and entry fee

  • 500грн
  • 60грн страхування на увесь період змагань

Внесок та страхівка сплачується на реєстрації перед початком змагань.

При дискваліфікації пілота (у випадках передбачених Положенням) внесок не повертається. Внесок вноситься в євро або еквіваленті в гривнях.

Доставку від посадки до підйомника, підйомник, призовий фонд, заходи безпеки, перша допомога і доставка в лікарню у випадку травми.

Внесок не покриває: доїзд до місця змагань, проживання, харчування, дозвілля тощо

  General schedule

July, 27
  • 07:00-09:00 – заїзд учасників
  • 09:00-09:30 – реєстрація учасників
  • 09:30-09:45 – церемонія відкриття змагань
  • 10:00-18:00 – змагання на точність
  • 18:00-18:15 – підрахунок і оголошення результатів дня
  • 18:15-21:00 – розважальні заходи, банкет

July, 28
  • 10:00-18:00 – змагання на точність
  • 18:00-18:15 – підрахунок і оголошення результатів дня

July, 29 (reserve day)
  • 10:00-18:00 – змагання на точність
  • 18:00-18:15 – підрахунок результатів, оформлення нагород
  • 18:00-18:30 – нагородження, церемонія закриття змагань
  • 18:30-20:00 – розважальні заходи, банкет

  Rules, documents and regulations

Media

Pilots

# Pilot Nation City Sponsor Glider Status
1 111 Лукащук Lviv My self Gradient Aspen 5
2 111 Kohut Lviv SC Discovery-4
3 111 Матвіїв Lviv
4 111 Василь Lviv Коханка Аспен 5
5 111 Лукащук Lviv Synergy 2 & Volt 2
6 111 Іван Lviv маршрутка "Балинці-Коломия" Артік 3
7 111 Колодчак Lviv Swing Astral 6
8 111 Сенчишин Lviv Style2
9 111 Лущинський Lviv SC Discovery 4
10 111 Жак Lviv Sky Country Discovery 4
11 111 Олег Lviv AirDesign, Volt2
12 111 Кожура Lviv "Укладання бруківки" ФОБ Андріїв О.Ф. Advance Sigma 7
13 111 Десятніков Lviv SC Scooter

Results

Результати змагань


Таблиця Google Sheets

    1 тур 2 тур 3 тур  Сума Місце
1 Роман Колодчак 0,11 0,59 1,32 2,02 1
2 Анатолій Лукащук 0,06 0,06 2,58 2,70 2
3 Ярослав Олексюк 0,20 2,27 1,34 3,81 3
4 Валентин Михальчук 1,93 1,05 1,20 4,18 4
5 Олег Катола 1,08 2,66 1,20 4,94 5
6 Андрій Матвіїв 1,34 1,80 3,69 6,83 6
7 Ярослав Лукащук 2,22 3,40 1,72 7,34 7
8 Віталій Бахтіаров 5,00 1,75 0,83 7,58 8
9 Андрій Кучера 5,00 2,76 0,37 8,13 9
10 Олег Манявський 2,49 5,00 0,65 8,14 10
11 Андрій Жук 5,00 2,54 0,92 8,46 11
12 Julien Lefevre (FRA) 3,62 5,00 0,56 9,18 12
13 Петро Бондарчук 0,25 5,00 4,00 9,25 13
14 Андрій Когут 5,00 2,64 2,02 9,66 14
15 Петро Зеленко 5,00 5,00 0,08 10,08 15
16 Микола Абросімов 5,00 5,00 0,34 10,34 16
17 Олег Бондарь 1,84 3,51 5,00 10,35 17
18 Ігор Рапалюк 0,65 5 5 10,65 18
19 Анатолій Степанюк 5,00 4,36 1,72 11,08 19
20 Іван Мельник 5,00 1,25 5,00 11,25 20
21 Андрій Сенчишин 4,72 5,00 5,00 14,72 21
22 Василь Козак 5,00 5,00 5,00 15,00 22
23 Дмитро Сенніков 5,00 5,00 5,00 15,00 22
24 Олександр Гоменюк 5,00 5,00 5,00 15,00 22
25 Олег Санніков 5,00 5,00 5,00 15,00 22
26 Ростислав Волошин 5,00 5,00 5,00 15,00 22
27 Світлана Якобчук 5,00 5,00 5,00 15,00 22
28 Андрій Тарусин dnf dnf dnf dnf dnf

Таблиця Google Sheets

Командний залік

1 Ротор Райдерс   19,81
Колодчак 2,02  
Кучера 8,13  
Когут 9,66  
2 Рівне 23,77
Михальчук 4,18  
Бондарчук 9,25  
Абросімов 10,65  
3 Соколи 26,77
Катола 4,94  
Матвіїв 6,83  
Волошин 15,00  
4 Буськи 28,61
Олексюк 3,81  
Зеленко 10,08  
Сенчишин 14,72  
5 За дротами 38,14
Манявський 8,14  
Сенніков 15,00  
Санніков 15,00  

Таблиця Google Sheet

Contacts

Леонід Сніцарук
директор змагань, директор Кубку України, головний суддя змагань
+38 067 314 8931
lsnitsaruk@gmail.com

Василь Панасович
почесний директор, представник спонсора
+38 097 247 2688


Андрій Когут
керівник клубу, контакти зі ЗМІ і спонсорами, реклама, адміністратор сайту, польоти в тандемі
+38 097 480 4716
instructor@sky-country.lviv.ua

Weather